خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

بازارچه آبی

اخبار خرداد 15, 1399

با حمایت های شما هواداران خوب استقلال چند ماهی است که در سایت دبل استار با اخبار و تحلیل های حوزه استقلال همراه شما هستیم. روز های تلخ و شیرین زیادی را در این مدت کم با هم تجربه کردیم. کارمان را با شروع طوفانی استقلال در پلی آف آسیا آغاز کردیم و شاهد مشکلات سخت مالی و حاشیه ای تیم محبوبمان بودیم. دورانی را شاهد هستیم که استقلال و هوادارانش تنها ترین روزهای تاریخ خود را می گذرانند. اینجا است که باید خودمان پشت هم باشیم و از یکدیگر حمایت کنیم. مجموعه دبل استار این افتخار را داشته است که در دوران فعالیت خود فارغ از شخصیت های محبوب و قابل احترام برای همه هواداران حمایت از باشگاه و هوادار را سرلوحه کار خود قرار دهد.

بدین منظور تصمیم گرفتیم طرحی را تحت عنوان بازارچه آبی در سایت راه اندازی کنیم و به این واسطه فضایی را در اختیار هواداران استقلال قرار دهیم تا بتوانند کسب و کار خود را شامل کالا یا خدماتی که ارائه می دهند یا هر گونه معامله دیگر اعم از فروش وسیله ای که دیگر به آن نیاز ندارند را در چارچوب مقررات جاری کشور، به دیگر هواداران ارائه کنند. همه شما کسب و کار کوچک یا بزرگی دارید که گاهی تبلیغ کار خود را در نیازمندی های روزنامه انجام داده اید و یا کالایی را تولید یا پخش می کنید و نیازمند یافتن مشتری برای آن هستید؛ یا لوازمی در خانه دارید که مدت هاست از آن استفاده نکرده اید و گاهی اتفاق افتاده که آن را در اپلیکیشن های موجود برای فروش ارائه کرده اید.

حالا اگر بستری فراهم شود که بتوانید کالا یا خدمات خود را در بین هوادارن بی شمار استقلال ارائه کنید هم دایره مشتریان خود را افزایش داده اید و هم یک فعالیت اقتصادی را با کسانی که هم فکر و هم علاقه شما هستند انجام داده اید. ممکن است گرافیست باشید و تا به حال مشتریانی در محدوده زندگی خود داشته اید، می توانید گستره مشتریان خود را به سراسر کشور برسانید. اگر تولیدی دارید یا صنایع دستی در منزل می سازید این امکان را خواهید داشت که محصولات خود را در شهرهای مختلف ارائه کنید. بدین ترتیب می توانید در سامانه ای که در دبل استار طراحی خواهیم کرد عضو شوید و بتوانید از مزایای این طرح برخوردار شوید.

به زودی ایجاد زیر ساخت های مناسب این طرح اقتصادی را در وبسایت دبل استار آغاز می کنیم تا شما بتوانید با اشتراک گذاشتن موارد مورد نظرتان فعالیت خود را آغاز کنید. منتظر اطلاعیه های بعدی ما در این خصوص باشید؛ به زودی با جزئیات این طرح، نحوه ثبت نام و راه های ارتباطی بازارچه آبی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

بدون برچسب

418 بازدید کل ، 2 امروز

  

 • بازارچه آبی

  با در خرداد 15, 1399 - 0 نظرات

  با حمایت های شما هواداران خوب استقلال چند ماهی است که در سایت دبل استار با اخبار و تحلیل های حوزه استقلال همراه شما هستیم. روز های تلخ و شیرین زیادی را در این مدت کم با هم تجربه کردیم. کارمان را با شروع طوفانی استقلال در پلی آف آسیا آغاز کردیم و شاهد مشکلات […]

 • بازارچه آبی

  بازارچه آبی افتتاح شد

  با در خرداد 24, 1399 - 0 نظرات

  همان طور که به شما همراهان سایت دبل استار قول و وعده داده بودیم بازارچه آبی در قالب یک سایت مجزا راه اندازی شد. این سایت با تکیه بر پتانسیل هواداران فهیم استقلال در زمینه انتشار آگهی های شما عزیزان فعالیت خود را آغاز کرده است و به زودی با حمایت شما عزیزان حیطه فعالیت خود را در سراسر کشور گسترش خواهد داد.

تبلیغات اسپانسرها

 • Ad 1
 • Ad 2
 • Ad 3
 • Ad 4
 • Ad 5
 • Ad 6
 • Ad 5
 • Ad 6